NAUJIENOS

R.Marcinkevičienė dalinasi savo įžvalgomis apie BENU Lietuva veiklą šiais metais.
2018-01-02
Man asmeniškai, 2017-ieji buvo stipraus susitelkimo į klientų aptarnavimo kokybę ir BENU Baltics tobulinimą metai. Metus pradėjome „Dive“ atliktu slapto pirkėjo tyrimu, kuris apėmė visus pagrindinius Baltijos šalių vaistinių tinklus – ir šio tyrimo rezultatai mums buvo tikra pavasarinė dovana – BENU Lietuva su pasididžiavimu užima pirmąją vietą kaip vaistinė, geriausiai aptarnaujanti savo klientus! Ataskaitoje atkreiptas dėmesys į tai, kad BENU Lietuva stiprybė yra tikslingų ir informatyvių klausimų uždavimas klientams ir jų poreikių išsiaiškinimas, kur BENU pasiekė 90 % procentų rezultatą, lyginant su kitų vaistinių tinklų 77 % rezultatu. 9 iš 10 mūsų klientų mano, kad jiems suteikta konsultacija buvo naudinga, o tai reiškia, kad mūsų darbuotojai gerai supranta klientus ir yra pasiruošę pati ir patarti.
Tamro Baltics suteikia tarptautines karjeros galimybes
2017-10-02
„Tamro Baltics“ priklauso tarptautinei PHOENIX grupei, platinančiai vaistus 23-ose Europos šalyse. PHOENIX grupė yra pirmaujanti sveikatos priežiūros paslaugų tiekėja Europoje, kiekvieną dieną patikimai klientus aprūpinanti vaistais ir medicininiais produktais. Beveik 34 000 darbuotojų svariai prisideda prie sveikatos priros Europoje. 
Tamro Lietuva sertifikuota ISO 9001!
2016-12-22
Gruodžio mėnesį buvo vertinama Tamro Lietuva vadybos sistema ir Bureau Veritas Certification patvirtino, jog ji atitinka ISO 9001:2015 vadybos sistemos standarto reikalavimus. Kokybės vadybos taikymo sritis: didmeninis vaistų bei kitų vaistinių bei gydymo įstaigų asortimento prekių platinimas ir logistikos paslauteikimas.    
Nauja BENU vaistinė Gedimino prospekte Vilniuje
2016-12-21
Šią savaitę duris atvėrė dar viena nauja BENU vaistinė, įsikūrusi išskirtinėje Vilniaus vietoje – Gedimino prospekte. Vaistinės vedėja – Regita Račienė. Taip pat vaistinėje dirba vaistininkės Raimonda Maknickaitė ir Neda Kazakevičiūtė ir kosmetikos konsultanRasa Bartkuvienė. 
Startavo BENU vaistinės iniciatyva "Sveikos odos institutas"
2016-10-13
Spalio 12 d. visoje Lietuvoje startavo „BENU vaistinės“ iniciatyva BENU sveikos odos institutas. Misijos atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į odos sveikatą ir teisingą jos priežiūrą ėmėmės kartu su specialistų – instituto ambasadorių – komanda, bendradarbiaudami su partneriu „La Roche-Posay“. 
Hemofilijos dienai pažymėti – unikalios krepšinio rungtynės
2015-04-20
Minint Tarptautinę hemofilijos dieną, balandžio 19 d., „Žalgirio“ arenoje Lietuvos žmonių sergančių hemofilija asociacijos (LŽSHA) krepšinio komanda susirungs su Kauno „Žalgirio“ ekipos Garbės Klubo nariais. Rungtynės įvyks LKL mačo tarp Kauno „Žalgirio“ ir Šiaulių „Šiaulių“ komandų didžiosios pertraukos metu. „Stebimės šių jaunų krepšininkų drąsa ir ryžtu. Tikras stebuklas, kad šie žmonės gali džiaugtis aktyviu laisvalaikiu, todėl esame įsitikinę, kad rungtynės su LŽSHA komanda bus kraują kaitinantis reginys žiūrovams ir neįkainojama gyvenimo patirtis Garbės Klubo nariams“, – teigė „Žalgirio“ Garbės Klubo prezidentas Modestas Paulauskas.