JAUNUMI

SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001 un 50001 sertifikātus!
2018-08-01
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvaldības sistēmas standarta pram.        
IECELTS JAUNS TAMRO LATVIJA REĢIONĀLAIS VADĪTĀJS
2018-02-01
Kopš 2018. gada 29. janvāra Tamro Baltics projektu vadības direktors un Baltijas loģistikas attīstības direktors Kestutis Dubinka ieņem Tamro Latvija reģionālā vadītāja un vairumtirdzniecības direktora amatu. K. Dubinka strādā uzņēmumā kopš 2003. gada. Viņš ir absolvējis Kauņas Tehnoloģiju Universitāti un piedalījies PHOENIX grupas Eiropas vidējā līmeņa vadības attīstības programmā. Savu karjeru uzņēmumā Tamro Lietuva K. Dubinka sācis kā loģistikas vadītājs, līdz šim viņš bijis atbildīgs arī par loģistikas attīstību un farcijas pakalpojumiem Baltijā.  
Biznesa pusdienas
2016-11-16
Lai kopīgi atskatītos uz paveikto un dalītos ar nākotnes plāniem, 2016. gada nogalē „Tamro” visu Baltijas valstu ražotāju un partneru pārstāvjus pulja kos biznesa pusdies.
„Tamro” birojam un noliktavai jaunas mājas
2016-09-19
Septembrī „Tamro” piedzīvoja ievērojamas pārmaiņas. Tika atstāta ilggadējā mītne Rīgā, Kleistu ielā 24, lai turpmāk par savām mājām sauktu ēku Noliktavu ielā 5, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Gan jaunās biroja telpas, gan arī noliktavas veidotas modernas, kā arī videi draudgas, dedi darbiniekie
Karjeras izaugsme
2016-02-01
2016. gada nogalē Aijai Brantei apritēja jau 20 gadu, kopš viņa strādā uzņēmumā SIA „Tamro”. Jubilejas gads viņai bija īpašs, jo Aija kļuva par recepšu medikamentu kategorijas vadītāju. Būtiski, ka „Tamro” ir viņas pirun dz šim viedarbavieta.