JAUNUMI

SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 50001 sertifikātus!
2020-09-01
  SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvaldības sismas standarta pram.    
BENU Aptieka klientiem piedāvā eko somas no pārstrādātām PET pudelēm
2020-07-01
Katru gadu jūlijs visā pasaulē tiek atzīmēts kā mēnesis bez plastmasas, kura laikā pastiprināti tiek organizētas aktivitātes videi draudzīga un ilgtspējīga dzīvesveida veicināšanai. Dati liecina, ka 2018. gadā 91% no vairāk nekā 300 miljoniem tonnu globāli saražotā plastmasas apjoma netika otrreizēji pārstrādāts, paaugstinot vides pieojuma un avesebas riskus.
BENU Aptieka nodrošina zāļu piegādi mājās riska grupu klientiem
2020-05-26
Sākot ar šā gada 26. maiju, BENU Aptieka nodrošina zāļu piegādi klientu dzīvesvietā. Šis pakalpojums pieejams ārkārtas situācijas laikā pacientiem, kuri atrodas karantīnā, pašizolācijā vai pieder pie riska grupas (hroniskie pacienti). Piegāde tiek veikta recepšu, kompensējamajiem, bezrecepšu medikamentiem, amedinism iem.
Pētījums: 70% Latvijas iedzīvotāju izjūt satraukumu pirms došanās ārpus mājām
2020-05-13
Covid-19 ierobežojumu mazināšana nozīmē, ka liela daļa iedzīvotāju vismaz daļēji atgriezīsies ierastajā ikdienas ritmā. Tomēr arī atgriešanās darbā un nelielu grupu pulcēšanās turpinās radīt veselības riskus, vienlaikus paaugstinot arī stresu un uztraukumu par savu un tuvinieku veselību. Iedzīvotāju uztraukumu par došanos uz sabiedriskām vietām apstiprina arī jaunākie BENU Aptiekas Stresa termometra rezultāti. Tajos secināts, ka 70% iedzīvotāju joprojām uztraucas brīžos, kad dodas ārpus mājām (9% ļoti uztraucas, 61% mazliet uztraucas), 25% par došanos ārpus mājām neuztraucas, bet 5% konkrētu atbildi sniegt nevarēja. Tomēr salīdzinājumā ar marta beigās veikto aptauju jaunākie rezultāti liecina, ka kopējais sabiedrības uztraukuma līmenis samazinās. Ja martā savu satraukumu kā ļoti augstu vērtēja 18% respondentu, tad maijā veiktajā aptaujā ādu atbildi sniegi 10% aptauto.
BENU Aptieka pēta: kā ilgstoša atrašanās mājās ietekmē attiecības ģimenē?
2020-05-07
Valstī noteiktie sociālās distancēšanās ierobežojumi nozīmē, ka iedzīvotāji izteikti vairāk laika pavada mājās. Tomēr ilgstoša izolēšanās un atrašanās četrās sienās var negatīvi atsaukties uz cilvēka emocionālo un garīgo labsajūtu, kā ar tuvinieku savstarm attiem.
Jaunākais BENU Aptiekas podkāsts pievērš uzmanību stresa mazināšanai Covid-19 laikā
2020-04-08
Sekojot jaunākajām pasaules tendencēm, BENU Aptieka turpina būt pirmais farmācijas uzņēmums Latvijā, kas saviem klientiem piedāvā podkāstus jeb unikālu audio saturu par aktuāliem ar veselību, labsajūtu un dzīvesveidu saistītiem jautājumiem, sniedzot sabiedrībai vērtīgus Latvijā atzītāko ārstu, veselības speciālistu un zinošu farmaceitu ieteikumus veselības, pašsajūtas un dzīves kvalitātes paaugstināšanai. Ievērojot sociālo distancēšanos un rūpējoties par sarunas dalībnieku veselību, šis podsts tika ieraksts atliti.
No 1. aprīļa Latvijā mainās kompensējamo zāļu izrakstīšanas un iegādes kārtība.
2020-04-01
No 1. aprīļa Latvijā mainās kompensējamo zāļu izrakstīšanas un iegādes kārtība. Tāpēc aicinām mūsu klientus iespējami precīzi izrunāt visas neskaidrības ar ārstu jau receptes izrakstīšanas brīdī, lai aptiekā zāļu iegāde noritētu ātri un bez aizķeršanās. Jo īpaši svarīgi tas ir šobrīd – ārkārtas situācijas laikā, kad jāievēro piesardzības pasākumi un jāizvairās no ilgstas uzturēšas publiss vies.
BENU Aptieka kā sociāli atbildīgs uzņēmums, aicina ievērot drošības pasākumus aptiekās!
2020-03-25
Lai rūpētos par mūsu klientu veselību un drošību un ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, BENU Aptiekās tiek ieviesti sociālās distancēšanās pasākumi, jo tieši sociālās distances palielināšana ievērojami samazina inficēšanās risku un padz ierobot slibas izplabu.
BENU Aptiekās pie kasēm uzstāda organiskā stikla aizsargbarjeras
2020-03-20
Lai rūpētos par mūsu klientu un farmaceitu drošību un ierobežotu koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatību, BENU Aptieka visās aptiekās pie kases uzstādīs organiskā stikla aizsargbarjeras. Tas ļaus aptiekās vēl vairāk ierobežot fizisku saskarsmi un samazinās saslimšanas riskus gan farmaceitiem, gan klientiem.
Drošības pasākumi skolēnu brīvlaikam saistībā ar Covid-19
2020-03-13
Pirmdien, 16. martā, Latvijas skolās sākas ikgadējais pavasara brīvlaiks, tomēr šogad, valstij atrodoties ārkārtas stāvoklī saistībā ar Covid-19 vīrusa pandēmiju, tas noritēs krasi atšķirīgi no citiem gadiem. Ņemot vērā šo apstākli, esam apkopojuši ģimenes ārstes Zanes Zitmanes un BENU Aptiekas farmaceite Zandas Ozoliņas padomus drošākam skonu bvlaikam.
BENU Aptieka Latvija SIA – 3.vieta ‘TOP Darba devējs tirdzniecības sekotorā’
2020-03-09
CV-Online Latvia jau devīto gadu piedāvā Latvijas labāko un iekārotāko darba devēju topu dažādās kategorijās, kas tiek veidots, apkopojot darba ņēmēju balsojumu interneta aptaujā. Lai noteiktu pērnā gada TOP darba devējus, laika posmā no 2019. gada 2. decembra līdz 2020. gada 26. janvārim tika iegūti dati no vairāk nekā 11 000 respondentu, kas padara šo topu par uzticamu informcijas avotu darba tirgus dabniekiem.
BENU Aptieka saņem Latvijas Tirgotāju asociācijas balvu kā labākais aptieku tīkls Latvijā
2020-02-24
Ceturtdien, 21. februārī, BENU Aptieka saņēma Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) balvu kā labākais aptieku tīkls Latvijā. Savukārt par galvenās balvas ieguvēju un uzvarētāju tika atzīta BENU Aptieka t/c Alfa jeb BENU 6022, kas saņēma ne vien Rīgas pilsētas izpilddirektora Jura Radzeviča apsveikuma rdus, bet aEUR 1000 naudas balvu.
SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001
2020-02-21
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvalbas sismas standarta pram
BENU Aptieka Valmierā – jaunā vietā!
2020-02-10
Šī gada 10. februārī durvis apmeklētājiem ir vērusi jauna BENU Aptieka Valmierā – jaunatvērtā RIMI hipermārketa telpās. Iepriekš šī aptieka atradās Ausekļa ielā 29, taču tagad tā gaida apmeklētājus un pastāvīgos klientus jaunās, modernās un plašās tels gas ielā 74.
BENU Aptieka ziedo 12 000 EUR un organizē ekspertu diskusiju par bērnu onkoloģiju Latvijā
2020-02-05
5. februārī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Saulaino dienu bibliotēkā BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) jau trešo gadu organizēja ekspertu diskusiju Bērnu onkoloģija Latvijā: kur vērsties pēc palīdzības? Šogad diskusijas mērķis bija kopīgi pārrunāt vecākiem pieejamo informatīvo, finansiālo un emocionālo atbalstu bērnu onkoloģisko saslimšanu gadījumā, kā arī sniegt inforciju par ārstēšanas norisi.
BENU Aptieka Jūrmalā kļuvusi vēl modernāka!
2020-01-28
28. janvārī pēc rekonstrukcijas durvis ir rusi BENU Aptieka rmalā!
BENU Aptieka Alfā tagad divreiz plašāka un vēl modernāka!
2019-12-11
Šā gada 11. decembrī tirdzniecības centrā Alfa Rīgā pēc rekonstrukcijas durvis ir vērusi BENU Aptieka jaunās, plašākās telpas. Jaunās aptiekas platība ir divas reizes lielāka par iepriekšējo, sasniedzot 146,5 m2. Šī ir pirmā BENU Aptieka, kurā ir iekārtota atsevišķa kase kosmētikas un nemedikamentu produktiem, un otrā BENU Aptieka, kurai ir iekots rindas regulators.
Ziedo mazo onkoloģijas pacientu atbalstam, izmantojot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju!
2019-12-02
Jau trešo gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompentos ārstniebas izdevumus.
Ar iedvesmu un skatu nākotnē aizvadīta 2. PHOENIX Pharmacy Partnership Eiropas konference
2019-11-29
No šā gada 10. līdz 12. oktobrim Amsterdamā notika jau otrā Eiropā lielākā neatkarīgo aptieku sadarbības zīmola PHOENIX Pharmacy Partnership Eiropas konference, kuras šī gada sauklis bija “Paceļot buras nākotnei”. Šogad konferences uzmanības centrā bija konkrēti risinājumi veselības aprūpei un farmācijas tirgum, kas šobrīd pārdzīvo nozīmīgas pārmaiņas, jo tirgū ienāk jauni konkurenti un piemas sdigitalicija.
BENU Aptieka – klientu apkalpošanas kvalitātes līdere jau trešo gadu pēc kārtas
2019-11-25
BENU Aptieka trešo gadu pēc kārtas starp visiem aptieku tīkliem Latvijā uzrāda augstākos klientu apkalpošanas kvalitātes rādītājus, pārliecinoši izpildot 83,2% pētījumā noteikto kvalitātes kritēriju, kas vienlaikus ir arī viens no augstākajiem rezultātiem Baltijā, secināts klientu servisa kvalitātes uzlabošanas uzņēmuma Dive jaukajumā.
BENU Aptieka – pirmā aptieka Latvijā ar Digitālo lojalitātes karti!
2019-11-20
Sākot ar šā gada oktobri, BENU Aptieka kā pirmais aptieku tīkls Latvijā ievieš jaunu, inovatīvu un klientiem un apkārtējai videi draudzīgu risinājumu – Digitālo lojalitātes karti, kas tiks iekļauta atjaunotajā un uzlabotajā BENU Aptiekas mobilaaplicijā.
BENU Aptieka kļūst par pirmo aptieku Latvijā, kas rūpējas par vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu atpazīšanu
2019-04-25
Sekojot pasaules tendencēm un rūpējoties par klientu ērtībām, BENU Aptieka ievieš īpašus vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu stendus un atpazīšanas zīmes, tādējādi kļūstot par pirmo aptieku Latvijā, kas izceļ šādus produktus un padara tos viegli atpazīstamus plaaptiekas sortimentā.
SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001 un 50001 sertifikātus!
2018-08-01
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvaldības sistēmas standarta pram.        
IECELTS JAUNS TAMRO LATVIJA REĢIONĀLAIS VADĪTĀJS
2018-02-01
Kopš 2018. gada 29. janvāra Tamro Baltics projektu vadības direktors un Baltijas loģistikas attīstības direktors Kestutis Dubinka ieņem Tamro Latvija reģionālā vadītāja un vairumtirdzniecības direktora amatu. K. Dubinka strādā uzņēmumā kopš 2003. gada. Viņš ir absolvējis Kauņas Tehnoloģiju Universitāti un piedalījies PHOENIX grupas Eiropas vidējā līmeņa vadības attīstības programmā. Savu karjeru uzņēmumā Tamro Lietuva K. Dubinka sācis kā loģistikas vadītājs, līdz šim viņš bijis atbildīgs arī par loģistikas attīstību un farcijas pakalpojumiem Baltijā.  
Biznesa pusdienas
2016-11-16
Lai kopīgi atskatītos uz paveikto un dalītos ar nākotnes plāniem, 2016. gada nogalē „Tamro” visu Baltijas valstu ražotāju un partneru pārstāvjus pulja kos biznesa pusdies.
„Tamro” birojam un noliktavai jaunas mājas
2016-09-19
Septembrī „Tamro” piedzīvoja ievērojamas pārmaiņas. Tika atstāta ilggadējā mītne Rīgā, Kleistu ielā 24, lai turpmāk par savām mājām sauktu ēku Noliktavu ielā 5, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Gan jaunās biroja telpas, gan arī noliktavas veidotas modernas, kā arī videi draudgas, dedi darbiniekie
Karjeras izaugsme
2016-02-01
2016. gada nogalē Aijai Brantei apritēja jau 20 gadu, kopš viņa strādā uzņēmumā SIA „Tamro”. Jubilejas gads viņai bija īpašs, jo Aija kļuva par recepšu medikamentu kategorijas vadītāju. Būtiski, ka „Tamro” ir viņas pirun dz šim viedarbavieta.