JAUNUMI

SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001
2020-02-21
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvalbas sismas standarta pram
BENU Aptieka ziedo 12 000 EUR un organizē ekspertu diskusiju par bērnu onkoloģiju Latvijā
2020-02-05
5. februārī Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) Saulaino dienu bibliotēkā BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu slimnīcas fondu (BSF) jau trešo gadu organizēja ekspertu diskusiju Bērnu onkoloģija Latvijā: kur vērsties pēc palīdzības? Šogad diskusijas mērķis bija kopīgi pārrunāt vecākiem pieejamo informatīvo, finansiālo un emocionālo atbalstu bērnu onkoloģisko saslimšanu gadījumā, kā arī sniegt inforciju par ārstēšanas norisi.
Ziedo mazo onkoloģijas pacientu atbalstam, izmantojot BENU Aptiekas mobilo aplikāciju!
2019-12-02
Jau trešo gadu BENU Aptieka sadarbībā ar Bērnu Slimnīcas fondu rīko labdarības kampaņu “Ar sirsnību pret slimību! Ziedo kopā ar BENU!”, kuras ietvaros tiek vākti ziedojumi bērniem, kam diagnosticētas onkoloģiskas saslimšanas un trūkst līdzekļu, lai segtu valsts nekompentos ārstniebas izdevumus.
BENU Aptieka – klientu apkalpošanas kvalitātes līdere jau trešo gadu pēc kārtas
2019-11-25
BENU Aptieka trešo gadu pēc kārtas starp visiem aptieku tīkliem Latvijā uzrāda augstākos klientu apkalpošanas kvalitātes rādītājus, pārliecinoši izpildot 83,2% pētījumā noteikto kvalitātes kritēriju, kas vienlaikus ir arī viens no augstākajiem rezultātiem Baltijā, secināts klientu servisa kvalitātes uzlabošanas uzņēmuma Dive jaukajumā.
BENU Aptieka – pirmā aptieka Latvijā ar Digitālo lojalitātes karti!
2019-11-20
Sākot ar šā gada oktobri, BENU Aptieka kā pirmais aptieku tīkls Latvijā ievieš jaunu, inovatīvu un klientiem un apkārtējai videi draudzīgu risinājumu – Digitālo lojalitātes karti, kas tiks iekļauta atjaunotajā un uzlabotajā BENU Aptiekas mobilaaplicijā.
BENU Aptieka kļūst par pirmo aptieku Latvijā, kas rūpējas par vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu atpazīšanu
2019-04-25
Sekojot pasaules tendencēm un rūpējoties par klientu ērtībām, BENU Aptieka ievieš īpašus vegāniem un veģetāriešiem piemērotu produktu stendus un atpazīšanas zīmes, tādējādi kļūstot par pirmo aptieku Latvijā, kas izceļ šādus produktus un padara tos viegli atpazīstamus plaaptiekas sortimentā.
SIA Tamro ir veiksmīgi ieguvusi ISO 9001 un 50001 sertifikātus!
2018-08-01
SIA "Tamro" ir ieguvis Bureau Veritas Certification sertifikātu un apliecinājumu, ka Tamro pārvaldības sistēma ir auditēta un atzīta kā atbilstoša medikamentu un veselības aprūpes preču vairumtirdzniecības un loģistikas pakalpojumu sniegšanas pārvaldības sistēmas standarta pram.        
IECELTS JAUNS TAMRO LATVIJA REĢIONĀLAIS VADĪTĀJS
2018-02-01
Kopš 2018. gada 29. janvāra Tamro Baltics projektu vadības direktors un Baltijas loģistikas attīstības direktors Kestutis Dubinka ieņem Tamro Latvija reģionālā vadītāja un vairumtirdzniecības direktora amatu. K. Dubinka strādā uzņēmumā kopš 2003. gada. Viņš ir absolvējis Kauņas Tehnoloģiju Universitāti un piedalījies PHOENIX grupas Eiropas vidējā līmeņa vadības attīstības programmā. Savu karjeru uzņēmumā Tamro Lietuva K. Dubinka sācis kā loģistikas vadītājs, līdz šim viņš bijis atbildīgs arī par loģistikas attīstību un farcijas pakalpojumiem Baltijā.  
Biznesa pusdienas
2016-11-16
Lai kopīgi atskatītos uz paveikto un dalītos ar nākotnes plāniem, 2016. gada nogalē „Tamro” visu Baltijas valstu ražotāju un partneru pārstāvjus pulja kos biznesa pusdies.
„Tamro” birojam un noliktavai jaunas mājas
2016-09-19
Septembrī „Tamro” piedzīvoja ievērojamas pārmaiņas. Tika atstāta ilggadējā mītne Rīgā, Kleistu ielā 24, lai turpmāk par savām mājām sauktu ēku Noliktavu ielā 5, Dreiliņos, Stopiņu novadā. Gan jaunās biroja telpas, gan arī noliktavas veidotas modernas, kā arī videi draudgas, dedi darbiniekie
Karjeras izaugsme
2016-02-01
2016. gada nogalē Aijai Brantei apritēja jau 20 gadu, kopš viņa strādā uzņēmumā SIA „Tamro”. Jubilejas gads viņai bija īpašs, jo Aija kļuva par recepšu medikamentu kategorijas vadītāju. Būtiski, ka „Tamro” ir viņas pirun dz šim viedarbavieta.